אודות

קוראים לי שלי בת 28, מנתניה , אני עובדת בעבודת חלומותיי, לעבודה שלי אני מגיעה עם אנרגיות,שמחה ,עם ציפיות ולא סופרת את הדקות

כן זה אולי לא נישמע עבודת החלומות עבור רובכם אבל בסוף יום עבודה שלי אני מרגישה סוג של סיפוק שהצלחתי להכיר לילדים חיות חדשות ושמאחורי כל חייה יש סיפור משלה ואיך אנחנו בתור ילדים צריכים להתנהג כלפי בעליי החיים ,שצריך ליהיות רחמן כלפי יצור חי ועדין וגם חיות שניראות מפחידות ומגעילות הם לא באמת מזיקות כפי שהן ניראות.

כך אני גיליתי מה אני רוצה לעשות כשההיה גדולה,

בגיל שנתיים כניראה הבנתי כמה אני אוהבת בעלי חיים(אפילו יותר מבני אדם), חיות תמיד סיקרנו אותי וריתקו אותי וגרמו לי לאושר.

בתור ילדה תמיד היו סביבי חיות , אם זה היה כלב עזוב שמצאתי בדרכי חזרה מבית הספר והייתי רצה עם הכלב הביתה בהתלהבות שאני הגדל אותו והדאג לו אך הורי פחות היו בעיניין,

הם תמיד אמרו לי כשתגדלי ותעברי לבית משלך תביאי איזה חייה שאת רוצה ,כבר חיכיתי ליהיות גדולה ,

בזמן שחיכיתי כבר לגדול כל פעם הייתי מוצאת חייה שונה פעם צב שכניראה עבר התעללות ונישבר לו השריון ולקחתי אותו לוטרינר שידאג לו, או גור חתולים שילל שרוצה חלב , וגוזל שמסכן נפל מהקן, ואני ילדה בת 10 זוכרת את עצמי קמה בלילה כדי להאכיל אותו בדיסה .

WhatsApp Image 2020-10-11 at 10.26.05
WhatsApp Image 2020-10-11 at 10.26.03 (1)
WhatsApp Image 2020-10-11 at 10.26.04 (1)
20190304_221803
20181222_180742

בהתחלה אמרתי שאני יהיה וטרינרית , כל פעם ששאלו אותי מה את רוצה ליהיות כשתיהיי גדולה הייתי עונה וטרינרית , ככל שגדלתי הבנתי שוטרינרית אני כניראה לא יהיה ( לא הייתי הכי מוצלחת בלימודים) אבל ידעתי שאני רוצה לעשות משהו עם חיות.

ההורים שלי לקחו אותנו לספארי ובזמן שאני מסתובבת שם ורואה את העובדים מאכילים את החיות חשבתי לעצמי איזה כיף להם שזה העבודה שלהם לטפל בחיות, אני החלטתי שכשאני יגדל אני יעבוד בגן חיות.

הגעתי לגיל 15 והכרתי את בעלי לעתיד ניסים שבמקרה גם הוא נורא אוהב חיות ,בגיל 17 ו 7 חודשים התחתנו בדיוק בסיום הלימודים אפילו רישיון לא הספקתי לעשות ,עברנו לדירת 2 חדרים קטנה ובגיל 18 וחודשים ילדתי את ביתי הראשונה ליאן וגיליתי כמה אושר ואהבה זה ילד,שאתה תעשה הכל בישבילו רק שיהיה מאושר ויהיה לו טוב ושיגדל בצורה הכי טובה ואתה תיתן לו את הכל ותגשים לו את כל החלומות ובזמן הזה אני כבר שחכתי מהחלומות שלי ,

החלטתי שהיא תיהיה כמוני תאהב חיות ובגיל 4 וחצי חודשים קניתי לה זוג ארנבים חמודים ואיזה מאושרת היא הייתה והבנתי שזהו היא כמוני אוהבת חיות ואני ידאג שתמיד יהיו סביבה חיות איזה חייה שהיא תירצה.

גיל 19 וחצי ילדתי את בני השני אלירן ,פה כבר הבנתי שיש לי 2 ילדים,החלטתי שאני מוותרת על החלומות שלי ומתעסקת רק בילדים שלי כי הזמן לא יחזור לאחור ולא רציתי לפספס שום רגע בגדילה שלהם.

אמרתי לעצמי בלב שיום אחד אחרי שהם יגדלו אני יעסוק במה שאני אוהבת וכרגע לתנת להם את מה שהם צריכים כל דבר והזמן שלו.

בזמן הזה גידלנו בתוך הבית שלל של חיות,הכל היה לנו בבית והחברים של הילדים שלי היו מגיעים לבית שלנו והיו מתלהבים מהחיות

לפרטים נוספים, השאירו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

IMG_20200819_163027 (1)

כל הזכויות שמורות לגן החיות שלי 2020 – האתר נבנה ועוצב ע"י